Otevřeno každý den v čase od 9:00-21:00, Pouze na objednání!
titul
 
Vzájemná masáž- Jste muž, který rád dostává, ale i dává? Vzájemná masáž Vám to umožní! Nechte se hýčkat doteky půvabné masérky, která nevynechá ani jeden bod na vašem těle  a i VY se zde můžete dostat do pozice maséra a horkým olejem opečovávat každý záhyb těla masérky.

 
Body2body - Horký olej, světla svíček dopadající na tělo nahé masérky, která klouže po vašem těle a věnuje se všem bodům, které dosáhnou vašeho vrcholu. Tato masáž byla v historii využívána k uzdravení těl panovníků, dovolte nám abychom se o Vás královsky postaraly i my!
 
Masáž intim - Objevte pocit blaženosti, který vám dokáže masérka poskytnout. Lingam masáž je jedinečná příležitost k soustředění se na své vlastní potěšení.
 
50 odstínů šedi - Nechte se masérkou vtáhnout do role submisivního partnera, který potřebuje cítit dominantnost. Jestli Vás vzrušuje představa latexu, bičíků, bandáží či jen rázného a sebejistého vystupování, je tento druh masáže právě pro vás.
 
Mystery - Rádi si hrajete? Jsou součástí Vaší fantazie zdravotní sestřičky, školačky, Playboy zajíčci nebo například ikonická Cat Woman? Na Mystery masáži se vaše představy stanou skutečností! Naš masérky se postarají o všechny vaše potřeby s naprostou diskrétností.
 
Smyslná masáž - Smyslná masáž nabízí propojení prvků Tantry a erotické masáže, která probudí Vaše smysly tou nejideálnější cestou! Vášnivé doteky střídající pohlazení peříčky, sametový šátek, tělesné teplo masérky, těžký dech na vaši šíji, to všechno vás dostane k vrcholu, který jen tak nevypustíte z hlavy.
 
Angels masáž - Masáž Body to body zahalena do krajek spodního prádla a podvazků nádherné masérky, podtrhující každou její křivku a smyslnost. V polovině masáže se masérka svléká a začíná intenzivní práce s horkým olejem a jejím tělem klouzající po vašem.
 
Tantrická masáž -  Cílem tantrické masáže je prožít společnou blízkost s masérkou co nejintenzivněji, naučit se pocity slasti co nejvíce prodloužit a prožít tak blaho prostupující celým tělem. Tantra je jedinečnou masáží, která přináší  psychickou ale i fyzickou relaxaci. Součástí masáže je i rituál Namaste.
 
Prémiové služby: Lap dance, masáž prostaty apod - pouze po domluvě s masérkou.

Masáže

 

 

 

“Žádej o to, co chceš a buď připravený to dostat.”