Otevřeno každý den v čase od 9:00-21:00, Pouze na objednání!
titul

 

ČAS 1 MASÉRKA 2 MASÉRKY
Intim masáže
30 min 1400 Kč 
60 min 2200 Kč 

Angels masáž
60 min 2000 Kč 3600 Kč
90 min 2700 Kč 4500 Kč

Body2body
60min 2000 Kč 3600 Kč
90min 2700 Kč 4500 Kč

 Vzájemná masáž
60 min 2200 Kč
90 min 3000 Kč
 
BDSM masáž
60 min 2200 Kč
90 min 2800 Kč
 
Mystery masáže
60 min 2300 Kč
90 min 3000 Kč
 
 Kissit masáž
60 min 2800 Kč
 
Tantra masáž
Smyslná masáž
Již brzy! Tuto masáž pro Vás zatím připravujeme
 
 
DRUHY NABÍZENÝCH MASÁŽÍ
 
Vzájemná masáž- Jste muž, který rád dostává, ale i dává? Vzájemná masáž Vám to umožní! Nechte se hýčkat doteky půvabné masérky, která nevynechá ani jeden bod na vašem těle  a i VY se zde můžete dostat do pozice maséra a horkým olejem opečovávat každý záhyb těla masérky.

 
Body2body - Horký olej, světla svíček dopadající na tělo nahé masérky, která klouže po vašem těle a věnuje se všem bodům, které dosáhnou vašeho vrcholu. Tato masáž byla v historii využívána k uzdravení těl panovníků, dovolte nám abychom se o Vás královsky postaraly i my!
 
Masáž intim - Objevte pocit blaženosti, který vám dokáže masérka poskytnout. Lingam masáž je jedinečná příležitost k soustředění se na své vlastní potěšení.
 
50 odstínů šedi - Nechte se masérkou vtáhnout do role submisivního partnera, který potřebuje cítit dominantnost. Jestli Vás vzrušuje představa latexu, bičíků, bandáží či jen rázného a sebejistého vystupování, je tento druh masáže právě pro vás.
 
Mystery - Rádi si hrajete? Jsou součástí Vaší fantazie zdravotní sestřičky, školačky, Playboy zajíčci nebo například ikonická Cat Woman? Na Mystery masáži se vaše představy stanou skutečností! Naš masérky se postarají o všechny vaše potřeby s naprostou diskrétností.
 
Smyslná masáž - Smyslná masáž nabízí propojení prvků Tantry a erotické masáže, která probudí Vaše smysly tou nejideálnější cestou! Vášnivé doteky střídající pohlazení peříčky, sametový šátek, tělesné teplo masérky, těžký dech na vaši šíji, to všechno vás dostane k vrcholu, který jen tak nevypustíte z hlavy.
 
Angels masáž - Masáž Body to body zahalena do krajek spodního prádla a podvazků nádherné masérky, podtrhující každou její křivku a smyslnost. V polovině masáže se masérka svléká a začíná intenzivní práce s horkým olejem a jejím tělem klouzající po vašem.
 
Tantrická masáž -  Cílem tantrické masáže je prožít společnou blízkost s masérkou co nejintenzivněji, naučit se pocity slasti co nejvíce prodloužit a prožít tak blaho prostupující celým tělem. Tantra je jedinečnou masáží, která přináší  psychickou ale i fyzickou relaxaci. Součástí masáže je i rituál Namaste.
 
Prémiové služby: Lap dance, masáž prostaty apod - pouze po domluvě s masérkou.

 
 

 

 

 

“Žádej o to, co chceš a buď připravený to dostat.”